Het team achter Kerk & Leven

De redactie van Kerk & Leven staat open voor uw reacties, suggesties en vragen. U kan zich richten tot het algemeen redactieadres of rechtstreeks tot een van de redacteurs (algemeen of in de bisdommen), van wie u de gegevens hieronder vindt. Gebruik de afzonderlijke invulformulieren als u een abonnement wenst, verhuist als abonnee of uw blad niet ontvangen hebt.

Algemene redactie
Luk Vanmaercke, hoofdredacteur 03 210 08 40 luk.vanmaercke@kerknet.be
Peter Gordts, eindredacteur 03 210 08 40 peter.gordts@kerknet.be
Christof Bouweraerts, redacteur 03 210 08 47 christof.bouweraerts@kerknet.be
Peggy De Laet, redacteur 03 210 08 40 peggy.delaet@kerknet.be 
Erik De Smet, redacteur 03 210 08 42 erik.desmet@kerknet.be
Bertrand Goethals, redacteur 03 210 08 40 bertrand.goethals@kerknet.be
Ilse Van Halst, redacteur 03 201 08 46 ilse.vanhalst@kerknet.be
Jozefien Van Huffel, redacteur 03 210 08 87 jozefien.vanhuffel@kerknet.be
Patrick Verstuyft, redacteur 03 210 08 43 patrick.verstuyft@kerknet.be

 

Redacteurs in bisdommen
Liselotte Anckaert
bisdom Brugge
bisdom Gent
Potterierei 72, 8000 Brugge, 050 44 49 50
Bisdomplein 1, 9000 Gent, 09 225 16 26
liselotte.anckaert@kerknet.be
Bertrand Goethals
bisdom Brugge
bisdom Gent
Potterierei 72, 8000 Brugge, 050 44 49 50
Bisdomplein 1, 9000 Gent, 09 225 16 26
bertrand.goethals@kerknet.be
Tony Dupont
bisdom Antwerpen
bisdom Hasselt 
aartsbisdom Mechelen - Brussel
Schoenmarkt 2, 2000 Antwerpen, 03 202 84 30
Vrijwilligersplein 14, 3500 Hasselt, 011 23 08 80
​Varkensstraat 6, 2800 Mechelen, 015 29 84 17

tony.dupont@kerknet.be

Filip Ceulemans
bisdom Antwerpen
bisdom Hasselt ​
aartsbisdom Mechelen - Brussel
Schoenmarkt 2, 2000 Antwerpen, 03 202 84 30
Vrijwilligersplein 14, 3500 Hasselt, 011 23 08 80
​Varkensstraat 6, 2800 Mechelen, 015 29 84 17
filip.ceulemans@kerknet.be
Hellen Mardaga
vicariaat Brussel
Vlasfabriekstraat 14, 1060 Sint-Gillis, 02 533 29 33 kerkenleven.brussel@kerknet.be